Teslimat Bilgileri

Teslimat Süresi:

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Gün içerisinde saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün kargolanır. Cumartesi günü 13:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Sürat Kargo’nun İnternet sitesini /www.suratkargo.com.tr) ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Takibi:

Gönderiniz gerçekleştiğinde size mail yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir.

Teslimat ücreti:

Türkiye geneline tüm gönderiler Sürat Kargo aracılığıyla yapılmaktadır ,yurtiçi tüm siparişleriniz ücretsiz olarak k. Yurt dışı gönderilerinde ise ödeme alıcıya aittir. Kargo ücreti gönderinin yapılacağı ülkeye göre hesaplanacaktır.

Teslimat ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular:

Teslimat sırasında adreste bulunmuyorsam ne olacak?

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Bir sonraki iş günü tekrar adresinize getirilir.Kargo şirketi ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde adreste bulunmamanız durumunda  adresimize iade edilir.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

info@otopandizot.com email adresinden veya  0 312 394 44 30 arayarak bize ulaşabilirsiniz.