İade & Değişim

Otopandizot.com`a Ürün İadesi

otopandizot.com.’dan Satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim tarihinden itibaren on (10) gün içerisinde, , kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir. Fakat müşteri memnuniyeti ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz. otopandizot.com'nın hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir .Tüm iade gönderileri Sürat Kargo ile yapılması tavsiye edilir.

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünleri , faturası ,hasarsız orijinal ambalajı ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese Sürat Kargo ile gönderiniz .Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ürünü başka bir poşet yada koli içine koymanızda fayda vardır . Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı , adınızı , telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız .

Ürün değişimi; Değitirmek istediğiniz ürünü on (10) gün içerisinde mağazamıza değişim nedeni ile birlikte gönderebilirsiniz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra değişiminiz yapılacaktır.  

Yapılacak muayenenin ardından en geç üç (3) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır .
Önemli Uyarı: Karşılıklı Mutabakat Sağlanmaksızın Yapılan Tek Taraflı İadeler Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.

İnfo@otopandizot.com.com & 0 312 394 44 30 bize ulaşabilirsiniz